Rehber Güncesi

HAKKIMIZDA • 2017 DEN BERİ

  Vizyon

   

  Türkiyede ve Dünyada "benzersiz seyahatler ve etkinlikler sunan" en iyi şirket olmak…

   

  Misyon

   

  Seyahat ve etkinlik yönetimi alanında öncü bir şirket olan EMKA Turizm, tüm çalışmalarına değer katarken, tam bir bütünlük ve yüksek performansı ile, en son trendleri ve teknolojik gelişmeleri hizmetlerine entegre edip, kalitesini yükseltiyor. EMKA, her müşterisini “VIP bir misafir” gibi ağırlarken, seyahat ve etkinlik yönetimi alanında benzersiz bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

   

  Temel Değerlerimiz

   

  Güvenilirlik, bütünlük, değer, empati, yaratıcılık, verimlilik, kalite

   

  Hedeflerimiz

  EMKA, hizmet alanlarini deger katarak genisletir...

   

  EMKA, hizmet alanlarını değer katarak genişletir... EMKA, hizmet alanlarını değer katarak genişletirken, uluslararası alanda güvenilir, kaliteli, yaratıcı, köklü, global düşünen ve lokal değerlerin bilincinde, üstlendiği her işi kültürel öğeleri de ön planda tutarak en iyi şekilde yapmaya devam etmeyi hedefliyor

   

  Değerlerimiz

  Bilgi

   

  Sürekli öğrenmek, yetenekleri geliştirmek, müşteri ihtiyaçlarını anlamak, mükemmele ulaşacak tutkuya sahip olmak. İnsan kaynaklarımıza verimlilik ve takım ruhu esasına dayalı katma değerli ortam sağlamak, pozitif perspektif yaratmak ve proaktiviteyi geliştirmek.

   

  Güven

   

  Kendimize, müşterilerimize, ilişkide olduğumuz tüm bireylere ve çevreye saygı duyarak, şeffaf ve dürüstlükle yaklaşmak, şirketimize ve hizmetlerimize sorumlulukla sahip çıkarak, en iyi performansı sağlayacak verimlilik esasına sahip olmak ve böylece "güveni" süründürülebilir kılmak.

   

  Güç

   

  Bilgi, yenilikçi, etkili, akım kurucu, güvenilir ve dinamik ve güven bileşkesinde, pazarda tartışmasız liderlik konumunu devam ettirmek. Kurumsal seyahat şirketlerinin, pazarlama ve iletişim ekiplerinin, kurum ve kuruluşların, global çözüm ortaklığına devam etmek.  Sevgilerle,
  Rehber Güncesi